Usnesení přijatá valnou hromadou TJ Zdraví 24.4.2007

Usnesení č. 1    (34 – 0 – 0)

VH bere na vědomí      přednesenou výroční zprávu,

zprávu o hospodaření v roce 2006,

zprávu revizní komise za rok 2006.

VH schvaluje               přednesený plán činnosti na rok 2007,

plán výnosů a nákladů na rok 2007 s účetní ztrátou 100 tis. Kč (příp. dle následujících usnesení),

účetní závěrku roku 2006 a převod hospodářského výsledku v plné výši do základního jmění TJ,

průběžné odměny vyplacené tajemnici v roce 2006 v celkové výši 10 tis. Kč, proplacení 17660 Kč předsedovi za mimofunkční práce dle zápisu z výboru dne 17.4.2007,

návrh odměn členům revizní komise v celkové výši 4 tis. Kč,

návrh odměn předsedovi a členům výboru v celkové výši 14 tis.Kč.

Usnesení č. 2    (33 – 0 – 0)

VH schvaluje úpravu stanov dle zveřejněného návrhu a pověřuje statutární zástupce registrací změn na MV ČR.

Usnesení č. 3    (29 – 0 – 1)

Počet platících cvičenců v každé hodině v malé tělocvičně musí být alespoň 10. Nedosáhne-li se tohoto počtu ani při následujícím výběru příspěvků, bude hodina od následujícího měsíce zrušena.

Usnesení č. 4    (30 – 0 – 0)

Za výkon rutinních činností tajemníka může výbor vyplácet 2000 Kč měsíčně, kromě července a srpna. Tyto činnosti může plně či částečně vykonávat nevolená osoba s tím, že za kvalitu ručí předseda s tajemníkem.

Usnesení č. 5    (29 – 0 – 1)

Volení funkcionáři TJ mají nárok na bezplatné cvičení 2krát týdně v jimi pevně zvolenou hodinu.

Usnesení č. 6    (28 – 0 – 2)

VH souhlasí s uspořádáním 6 zimních lyžařských zájezdů. V případě nepříznivých povětrnostních podmínek a nesjízdného stavu komunikací může vedoucí zájezdu zájezd zrušit. Vybrané peníze za zrušený zájezd budou účastníkům vráceny.

Usnesení č. 7    (26 – 1 – 2)

VH pověřuje výbor, aby zajistil důstojné připomenutí stého výročí založení našeho cvičení. Konkrétní organizací je pověřen p. Mareš. VH souhlasí s náklady na tuto akci do výše 5000 Kč. Akce bude využita k propagaci jednoty.

Usnesení č. 8    (28 – 0 – 1)

VH rozhodla o udělení čestného členství p. Ivanovi Habánovi.

Usnesení č. 9    (25 – 0 – 3)

Členové jednoty mohou předávat návrhy na způsob volby delegátů na VH 2008 členům výboru, nebo do schránky v tělocvičně.